PRACA DLA CIEBIE

Poszukujemy ANIMATORÓW na letnie półkolonie!

Szukamy nauczycieli, pedagogów,animatorów z pasją, instruktorów sportów!

Jeśli:
-posiadasz wykształcenie pedagogiczne
-ukończyłaś/eś dodatkowe kursy i szkolenia związane z animacją,sportem lub kulturą
-jesteś odpowiedzialna/y, kreatywna/y i ambitna/y
-potrafisz zarażać dobra energią
-masz mnóstwo pomysłów
-masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i lubisz pracę w dynamicznym zespole

To ta praca jest dla Ciebie!

Proponujemy:
-możliwość pracy przez cały sezon letni 2017
-atrakcyjne wynagrodzenie
-benefity: zniżkę na wybrany turnus dla jednego dziecka oraz wyżywienie
-zapewniamy szkolenie wprowadzające

Oczekiwania:
-wykształcenie pedagogiczne lub w trakcie studiów związanych z animacją lub ze sportem,turystyką,kulturą
-kreatywność oraz własne pomysły na prowadzenie zajęć dla dzieci
-doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane
-chęć zdobywania nowych umiejętności
-dobra znajomość gier,zabaw,zajęć plastycznych i muzycznych dla dzieci
-dobra organizacja pracy i motywacja wewnętrzna
-dodatkowym atutem będą kwalifikacje do prowadzenia zajęć sportowych,np pływania-instruktor oraz ratownik, karate lub aikido, zumba, taniec, szachy, zajęcia z piłki nożnej lub siatkowej itp

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą wyślij swoje CV oraz krótki opis swojej osoby na adres: adam@citycamp.com.pl

Dopisz również jak długo chciał(a)byś z nami współpracować (turnusy:3.07-25.08).

Odezwiemy się do wybranych osób.

Pozdrawiamy,
Zespół CITY CAMP

Chcemy być najlepsi - z Wami się uda!

City Camp jest nową firmą, która czerpiąc z najlepszych wzorów europejskich startuje w czerwcu 2014 w Poznaniu ze swoja pierwszą półkolonią. Oczekujemy setek dzieci przez całe lato.

Wykreowaliśmy miejsce, którego nie powstydziłyby się najlepsze hotele wakacyjne. Posiadamy kryty basen pływacko-rekreacyjny, płytki basen zewnętrzny do aqua zorbingu i zdalnego sterowania statkami, wielką halę sportową, sale do tańca, zumby, karaoke i aerobiku, trampoliny, wieżę wspinaczkową, tor gokartowy i wiele innych atrakcji.

Jednak jeszcze ważniejsi od miejsca i wyposażenia są ludzie, przy których uczestnicy naszego campu będą czuli się beztrosko i bezpiecznie, będą spędzać wspaniały czas i czekać na kolejny wspaniały dzień przygód.

Z tego względu szukamy WAS (k/m):

  • doświadczonych nauczycieli,
  • nauczycieli WF z różnymi specjalizacjami,
  • kreatywnych animatorów,
  • opiekunów grup,
  • wszechstronnych trenerów sportowych i tanecznych,
  • ratowników WOPR,
  • instruktorów do obsługi wieży wspinaczkowej,
  • prowadzących zajęcia manualne i artystyczne,
  • prowadzących zajęcia wokalne i muzyczne

Twoje zadania

Pracujemy w okresie wakacji szkolnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. Wcześniej kilka spotkań informacyjno-szkoleniowych oraz prace organizacyjne.

Jesteś przez cały dzień w kontakcie z dziećmi podzielonymi na grupy wiekowe (5 -12 lat), z którymi prowadzisz wszechstronne zajęcia sportowo-rekreacyjno-artystyczne wg ustalonego harmonogramu.

Twój profil

Jeśli masz predyspozycje do całodziennej pracy z dziećmi, jesteś odpowiedzialny i zadbasz o ich bezpieczeństwo (nasz priorytet) jesteś kreatywny i zawsze uśmiechnięty, zapewnisz dzieciom dobrą zabawę i sprawisz im wiele radości, a jednocześnie masz fachowa wiedzę i uprawnienia z zakresu sportu, rekreacji i wychowania, to koniecznie zgłoś się do nas.

Praca u nas pozwoli Ci spędzić wspaniały czas, poznać wiele nowych form rekreacji oraz nabrać doświadczenia w pracy z dziećmi.

Poza płacą adekwatną do zadania oferujemy codziennie obiad oraz ubezpieczenie NNW.  Dla najlepszych zaoferujemy pracę w przyszłości.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych drogą mailową na adres biuro@citycamp.com.pl.  W liście motywacyjnym zaznacz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Pozdrawiamy

City Camp Team